Apartamento De Lujo Cerca Al Mar
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen na dachu | Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Rekreacja Jazda na rowerze Piesza turystyka Tenis stołowy | Spa i relaks Salon spa Jacuzzi | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
2-pokojowy Apartamento De Lujo Cerca Al Mar Santa Marta oferuje przechowalnię bagażu i znajduje się około 25 min spacerem od najlepszych miejsc przyjaznych rodzinom, takich jak Muzeum Morskie i Akwarium w Rodadero. Apartament o powierzchni 57 m² z jacuzzi i sauną jest idealnym miejscem dla 6 odwiedzających. Alcaldia de Santa Marta jest w 200 metrach.
Cerro Ziruma i Los Angeles znajdują się odpowiednio w odległości 2 km i prawie 10 min autem od apartamentu. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w mniej niż 550 metrach Akwarium Mundo Marino. Parque de la Equidad leży w około 4 km.
Obiekt noclegowy dysponuje balkonem, garderobą i miejscem do siedzenia z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.
Goście zatrzymujący się w Apartamento De Lujo Cerca Al Mar mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny oraz jadalnia. W mniej niż 600 metrach od Apartamento De Lujo Cerca Al Mar znajduje się dworzec autobusowy Berlinastur. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.
- Lokalne atrakcje
- Mercafruver675 km
- Alcaldia de Santa Marta111 km
- Supermercado Rapimercar419 km
- Catedral de Santa Marta554 km
- Cristianos GNG1981 km
- Parroquia San Jacinto1064 km
- Octopus Dive Center47 km
- El Saltillo1718 km
- Virgen de Santa Marta1774 km
- Lotniska
- Lotnisko Simon Bolivar International11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Przechowalnia bagażu
- Winda
- Czujniki dymu
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
- Karta dostępu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Plaża
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Centrum Spa
- Salon spa
- Sauna
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Piesza turystyka
- Jazda na rowerze
- Tenis stołowy
- Kąpiel na świeżym powietrzu
- Łaźnia publiczna
- Basen z widokiem
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento De Lujo Cerca Al Mar?
Na miejscu Goście Apartamento De Lujo Cerca Al Mar mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Apartamento De Lujo Cerca Al Mar obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento De Lujo Cerca Al Mar wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy Apartamento De Lujo Cerca Al Mar ma basen?
Apartamento De Lujo Cerca Al Mar dysponuje basenem.